Skip to main content

Sklepy internetowe

Wykonuję sklepy internetowe oparte na sprawdzonych rozwiązaniach komercyjnych handlu elektronicznego e-commerce.

Sklepy internetowe tworzenie projektowanie rozwój
Sklepy internetowe

Sklep dopasowany do potrzeb

Oprogramowanie sklepu, które Ci proponuję zostało zaprojektowane i wykonane zgodnie z obecnymi standardami web.

Zapewnia kupującym możliwość zapoznania się z ofertą sklepu i wyszukania interesujących produktów.

Pozwala na złożenie zamówienia przy pomocy wielu rónych walut, metod płatności i sposobów dostawy.

Tworzenie sklepów internetowych

Tobie jako właścicielowi, panel zarządzający sklepu internetowego umożliwia prostotą obsługę oraz efektywność działania od strony zaplecza.

Posiada bogaty zestaw funkcji marketingowych, oraz narzędzi promocyjnych dla produktów w sklepie.

Dostępne wykazy i raporty pomagają w analizie sprzedaży i optymalizacji stanów magazynowych.

Sklep ShopGold

ShopGold został dostosowany do polskich wymagań handlu elektronicznego. Rozwiązanie to zachęca bardzo rozbudowanymi modułami sklepu.

Sklep posiada możliwość instalacji na własnym hostingu i nie wymaga płacenia miesięcznego abonamentu. Producent sklepu dostarcza darmowe aktualizacje.

Mnogość zalet dopełnia przystępną cena i profesjonalne wsparcie producenta przez 3 lub 6 miesięcy. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do zakładki „Sklep ShopGold”.

Sklep Sote

Soteshop zyskał grono wiernych klientów za sprawą responsywnej treści nowoczesnego i atrakcyjnego, przyciągającego wzrok wyglądu graficznego.

Logo Sote Sklep

Atrakcyjnie prezentowana treść nie umniejsza możliwościom sklepu, które nie odbiegają od pozostałych rozwiązań. Sklep posiada dużą ilość integracji z innymi rozwiązaniemi e-commerce.

Pomimo, że jest to jedno z droższych rozwiązań, producent oprogramowania stwarza możliwość zakupu w postaci jednorazowej wiecznej licencji lub opłaty abonamentowej na zasadzie subskrybcji.

Sklep WooCommerce

WooCommerce to sklep internetowy, który umożliwia sprzedaż na Twojej stronie internetowej wykonanej lub Blogu w oparciu o WordPress.

Logo Sklep WooCommerce

Ogromna ilość dodatków zapewnia szybką możliwość rozbudowy o wiele nowych funkcji, a łatwość obsługi pozwala na samodzielne zarządzanie sklepem.

Jeśli posiadasz już Bloga i chcesz do niego dodać funkcję sklepu, to Woocommerce bedzie idealnym rozwiązaniem. Jest synonimem wsparcia społeczności i dostepności wielu pluginów.

Sklep internetowy dla hurtowni

Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy tworzone przeze mnie nie tylko są narzędziem realizacji handlu internetowego, ale także wspierają działania marketingowe firmy w sieci.

W zależności od potrzeb klienta tworzę je korzystając z wypróbowanych komercyjnych rozwiązań, jak sklep ShopGold, Sote, lub WooCommerce.

Przy pomocy takiego sklepu przedstawisz kompletną ofertę w Internecie i sprzedasz swój produkt i usługę dostępną bez ograniczeń czasowych.

Sklep

  • Zgodny z RODO i Omnibus
  • Łatwy w zarzadzniu i rozbudowie
  • Obsługa wielu języków narodowych
  • Wygląd dostosowany do wymagań
  • Zoptymalizowany pod kątem SEO
  • Integracja płatności internetowych
  • Integracja przesyłek i kurierów
  • Integracja porównywarek cen
Tworzenie sklepów

Serwer dla sklepu

Pomagam wybrać optymalny hosting który jest ważną składową sukcesu każdego sklepu internetowego. Przy jego wyborze stawiam na bezpieczeństwo, szybkość i skalowalność.

Zamów sklep internetowy

Gotowy

Otrzymujesz w pełni funkcjonalny sklep, gotowy do sprzedaży. Mogę podjąć się dalszej współpracy, aby był systematycznie rozbudowywany i aktualizowany.

Nowoczesny

Sklep jest zbudowany w oparciu o obowiązujące standardy. Posiada wbudowane gotowe integracje i funkcjonalności dzięki którym jest produktem kompletnym.

Atrakcyjny

Sklep posiada nowoczesny wygląd szaty graficznej, wykonany tak aby był spójny z Twoją wizją i kolorystyką marki produktu a także identyfikacją wizualną twojego biznesu.

Widoczny

Sprawdzę dostępność i widocznść sklepu. Przygotuję strategię pozycjonowania SEO i poprawię poziom optymalizacji SEO dla wyszukiwarek internetowych.

Zamówienie

Zacznij działać i zadzwoń! Kliknij aby zobaczyć numer

Kontakt