Aktualizacja stron www

Świeże informacje, aktualne treści i nowoczesny wygląd.

Aktualna treść strony to:

 • Nowe artykuły, relacje, rekomendacje, ogłoszenia.

 • Bieżąca oferta, promocje, konkursy i aktualne cenniki.

 • Fotorelacje, fotografie nowych produktów, zdjęcia z realizacji.

 • Technologie, dzięki którym treść pasuje do urządzeń mobilnych.


Stale rozwijana strona, jest istotnym elementem kreowania wizerunku Twojej marki, skupia grupę lojalnych odbiorców, którzy dzięki aktualnej i ciekawej treści systematycznie wracają po więcej.

Aby strona charakteryzowała się profesjonalizmem należy zadbać, aby zawarte na niej informacje zostały przedstawione w czytelny i atrakcyjny sposób zachowując jej nowoczesny wygląd.

Najważniejsze elementy aktualizacji

Aktualizacja aktualności pozwala klientowi zapoznać z bieżącymi informacjami o firmie. Warto na stronie regularnie zamieszczać informacje o nowych produktach i usługach producentów, które pojawiły się w ofercie. Aktualizacja tekstów obejmuje też dane kontaktowe, profil działalności firmy, aktualne wiadomości.

Aktualizacja realizacji pozwala klientowi na zapoznanie się z osiągnięciami firmy. Internauta odwiedzający stronę firmy usługowej chce obejrzeć jej dotychczasowe prace. Stale poszerzany dział z realizacjami świadczy o dużym doświadczeniu i daje klientowi pewność, że firma jest odpowiednim partnerem w biznesie. Powstaje w ten sposób Portfolio prac, które pozwala klientowi podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy.

Aktualizacja promocji produktów i usług przyciąga nowych klientów skuszonych atrakcyjną ceną lub istotnymi czynnikami poza cenowymi, które silnie oddziałują na decyzję klienta o zakupie. Nikogo już chyba w obecnych czasach nie trzeba przekonywać jak bardzo istotna jest promocja. Często to właśnie promocja decyduje o podjęciu pierwszego zakupu przez klienta, a w dłuższym okresie czasu pozwala pozyskać lojalnego zadowolonego nabywcę.

Aktualizacja cenników zadba o to, aby ceny w nich zawarte odpowiadały rzeczywistym cenom produktów i usług. Klient zainteresowany ofertą, którą odnajdzie w internecie może być potem rozczarowany jeśli okaże się, że cena w sklepie różni się od tej podanej na stronie www i jest ona wyższa od oczekiwanej. Aktualne ceny to jedna z podstawowych kwestii funkcjonowania e-biznesu.

Aktualizacja wyglądu pozwala odświeżać szatę graficzną i iść z duchem czasu. Zawsze warto dostosować stronę pod kątem najnowszych standardów urządzeń mobilnych. Popularne "Responsywne strony" są bardzo komfortowe w odbiorze dla użytkowników smartfonów i tabletów których przybywa z roku na rok coraz więcej.

Korzyści z systematycznie aktualizowanej strony www

 • Poprawia pozycjonowanie Twojej strony w wyszukiwarce Google i wzmacnia działanie optymalizacji SEO.

 • Internauta otrzymuje kompletną informację na temat produktów i usług firmy.

 • Twoi Klienci będą w większym stopniu korzystać z komunikacji elektronicznej, która jest korzystniejsza dla Twojego biznesu.

 • Buduje długotrwałe pozytywne relacje pomiędzy firmą a klientami.

 • Wzmacnia się pozycja i renoma marki. Kreuje wizerunek branżowego eksperta, firmy nowoczesnej, otwartej na nowości i zmiany.

 • Pomaga w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy z firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku.

 • Aktualne informacje o Twojej ofercie oszczędzają czas Twój i Twoich pracowników.

 • Jej wartość stale rośnie. Wpływa to silnie na jej użyteczność i atrakcyjność dla odwiedzających.

Zapraszamy do współpracy! +48 605 851 875